Yükleniyor Etkinlikler

Boğaziçi Yöneticiler Vakfı (BYV) gururla sunar: 2024 Kariyer Festivali!

Bu yıl 14.’sünü düzenleyeceğimiz kariyer festivalimiz, 4 Mart Pazartesi günü, Boğaziçi Üniversitesi Güney Kampüsü’nde bulunan tarihi Albert Long Hall binasında gerçekleşecek. Siz değerli öğrencilerimizi, alanında öncü firmaların katılımı ve değerli konuşmacılar eşliğinde düzenlenecek bu özel etkinliğimize davet etmekten mutluluk duyuyoruz.

Kariyer Festivalimiz, iş bulma sürecine girecek olan Boğaziçi öğrencileri için rehber konumunda eş zamanlı etkinliklerden oluşan bir platform sunuyor. Etkinliklerimizde, çeşitli şirketlerin İnsan Kaynakları departmanlarıyla görüşme, özgeçmişlerinizi iletebilme, mülakat simülasyonu atölyelerine katılma ve değerli konuşmacılarımızın kariyerinizdeki yönünüze ışık tutacak tavsiyelerini dinleme fırsatı bulacaksınız. Ayrıca, seçilmiş adaylar arasından potansiyel iş arkadaşlarıyla tanışma imkanına da sahip olacaksınız.

Festivalimizde aynı zamanda “Kişilik Envanteri Değerlendirme”, “Mülakat Simülasyonu”, “İş Görüşmelerinde Vaka Örnekleri” gibi atölyeler ve “Kariyer Trendleri” temalı oturumlar düzenlenecek. Bu oturumlarda, önde gelen yöneticilerin deneyimlerini ve kariyer trendlerini yakından takip etme fırsatını bulacaksınız.

Kariyer Festivalimizin ayrılmaz bir parçası olan stantlarımızda ise çeşitli sektörlerden öncü firmaların, ürünlerini, hizmetlerini, staj ve iş olanaklarını tanıtma fırsatı bulacaksınız. Gün boyunca yetkililerle bire bir tanışarak merak ettiğiniz sorulara yanıt bulabilecek ve özgeçmişlerinizi birinci elden iletebileceksiniz.

4 Mart Pazartesi günü gerçekleşecek festivalimizde, sizleri Albert Long Hall binasında ağırlamaktan büyük memnuniyet duyacağız. Sizlerle birlikte kariyer yolculuğunuzda ilk adımları atmaktan ve geleceğe hazırlanmanıza destek olmaktan mutluluk duyacağız.

Saygılarımızla,

Platformunuzu seçin ve paylaşın.