Yükleniyor Etkinlikler

Bahattin Aydın ile yeni kitabı “İK Etkisi”ni Konuşacağız!

İşe alımdan yetenek yönetimine, kurumsal akademilerden organizasyonel gelişime uzanan pek çok konuda teori ve pratiğin harmanlandığı bir rehber sunan “İK Etkisi” kitabını tanıtmak üzere Bahattin Aydın’ı vakıf merkezimizde ağırlıyoruz.

Güçlü kalemi ve yazılarıyla çokça beğeni toplayan Bahattin Aydın’ın “İK Etkisi” Kitap Tanıtımı Programı, 18 Mayıs Perşembe günü saat 19.00’da hibrit sistemde gerçekleşecektir. Programımıza davetlisiniz.

Programa katılım için kayıt gereklidir.

Not: “İK Etkisi” kitabı, programa katılım gösteren öğrencilerimize hediyemizdir. Mezunlarımız, kitabı ₺50 karşılığında vakıf merkezimizden program günü temin edebilir.

Bahattin Aydın Kimdir?

Bahattin Aydın, Boğaziçi Üniversitesi Psikoloji Bölümü’nden 1997 yılında mezun oldu. Kariyerine 1997 yılında UPS (United Parcel Services) İnsan Kaynakları Yöneticisi olarak başladı. 1998-2010 yılları arasında Yıldız Holding A.Ş. İnsan Kaynakları Genel Müdürlüğü’nde sırasıyla İşe Alım Müdürlüğü, Uluslararası Operasyonlar ve Bilişim Şirketleri İnsan Kaynakları Grup Müdürü ve Perakende Grubu İnsan Kaynakları Direktörü olarak görev yaptı. Avea’ya katılmadan önceki son görevinde Yıldız Holding A.Ş. Şeker, Sakız, Gıda, İçecek ve Pazarlama Grupları İnsan Kaynakları Direktörü olarak görev yaptı. 2010 Aralık ayı itibari ile Avea’da İnsan Kaynakları Kıdemli Direktörü olarak başladığı görevine 2014 yılına kadar devem etti. 2014 yılı Nisan ayında Türk Telekom’un başlattığı entegrasyon çerçevesinde tüm grubun insan kaynakları fonksiyonunu yönetmek üzere Türk Telekom İnsan Kaynakları Genel Müdür Yardımcısı olarak atandı. Ekim 2016 yılına kadar bu görevi yürüten Aydın; özellikle Avea, TTNET ve Türk Telekom entegrasyon sürecinde yaptığı çalışmalarla Türk Telekom İnsan Kaynakları adına pek çok ödül alarak yerel ve global anlamda örnek çalışmalara imza atmıştır.

2017 yılında tekrar Yıldız Holding bünyesine İnsan Kaynaklarından sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak başladığı görevine Yıldız Holding Chief People & Business Support Officer olarak devam etmektedir. Harvard Bussines School ve INSEAD Liderlik ve İnsan Kaynakları Yönetimi programlarına katılan Aydın, Coaching Training Institute (CTI) profesyonel koçluk sertifikasına sahiptir. Aydın, aynı zamanda Vakfımız Mütevelli Heyeti Üyesidir. Bahattin Aydın evli ve 3 çocuk babasıdır.

Platformunuzu seçin ve paylaşın.