Yükleniyor Etkinlikler

26 Kasım Pazar günü hibrit sistemde (vakıf merkezi ve zoom) gerçekleştireceğimiz “Dijital Çağda Ebeveyn ve Çocuk Olmak – Bırakın Çocuklarınız Sıkılsın” başlıklı Psikoloji Semineri’ne hepinizi davet etmekten mutluluk duyuyoruz. Klinik Psikolog Fazilet Seyitoğlu’nun değerli katkılarıyla gerçekleşecek bu seminerde, dijital çağın ebeveynlik ve çocuk yetiştirmeye etkilerini keşfedeceğiz.

Etkinlik Programı:

Saat 10.30 – 12.00: Kahvaltı İkramı
Gününüze keyifli bir başlangıç yapmak için saat 10.30’da vakıf merkezimizde kahvaltı ikramı düzenlenecektir.

Saat 12.00 – 14.00: Psikoloji Semineri – “Dijital Çağda Ebeveyn ve Çocuk Olmak – Bırakın Çocuklarınız Sıkılsın”
Klinik Psikolog Fazilet Seyitoğlu’nun liderliğindeki bu seminer, Sevcihan Ahmet moderatörlüğünde gerçekleşecek. Djital çağın getirdiği zorlukları anlamak ve çözümlemek için önemli perspektifler sunulacaktır.

Tüm öğrenci ve mezunlarımızı bu bilgi dolu etkinliğimize katılmaya davet ediyoruz. Ebeveynlik ve çocuk yetiştirme konularında uzman görüşleriyle aydınlanacak, deneyimlerinizi paylaşabilecek ve bir arada keyifli bir gün geçireceğiz.

Klinik Psikolog Fazilet Seyitoğlu Kimdir?

1997 yılında Boğaziçi Üniversitesi Psikoloji Bölümü’nden onur derecesiyle mezun oldu. 1996-1997 yılları arasında İstanbul Üniversitesi Çapa Tıp Fakültesi Çocuk ve Ergen Psikiyatrisi Bölümü’nde gönüllü olarak bulundu. Lisans eğitiminden sonra okul öncesi eğitim kurumu psikoloğu ve yöneticisi, okul öncesi yayın danışmanı, ilköğretim ve lisede okul psikoloğu olarak çalıştı. Şu an My Family”de çocuk ergen ve yetişkinlere yönelik bireysel ve grup psikoterapileri yürütmektedir. Yüksek lisans dış stajını, Haydarpaşa Numune Hastanesi Yetişkin Yataklı Servisi’nde tamamlamıştır.

Platformunuzu seçin ve paylaşın.