Yükleniyor Etkinlikler

Geçmiş dönemlerden gelenekselleşen seri programımız Liderler Kahvesi, iş hayatının hemen her kesiminden profesyonel yöneticiler, Boğaziçi Üniversitesi’nde öğrenim görmekte olan lider adayı öğrencilerle bir araya geliyor.

Etkinliğin konuk lideri, tahsil yıllarından şu andaki bulundukları pozisyona kadar geçen yöneticilik deneyimlerini öğrencilerle paylaşıyor. İnteraktif bir ortamda cereyan eden hasbihallerde öğrenciler iş ve çalışma hayatının liderlerine sorular sorup etkinlik sonrasında birebir görüşme imkânını elde ediyor.

Liderler Kahvesi’nde şimdiye kadar Erhan Erken’den Ahmet Akça’ya; Ali Ülker’den Haluk Yıldız’a; Murat Akgiray’dan Serhat Albayrak’a; Ufuk Uyan’dan, Muzaffer Akpınar’a ve Hüseyin Nuri Çomu’ya kadar eğitim, yayıncılık, telekomünikasyon, entegre ağaç sanayi, bilişim perakendeciliği, medya, katılım bankası/ekonomisi, havacılık, enerji yatırımlarına kadar oldukça geniş bir sektörel bantta faaliyette bulunan şirketlerin liderlerini öğrencilerle buluşturduk.

Yeni dönem Liderler Kahvesi’nin ilk konuğu ise KALE Grubu Başkan Vekili Osman Okyay olacak. 19 Şubat Pazartesi günü vakıf merkezimizde gerçekleşecek olan programa tüm mensuplarımız davetlidir.

Katılım için lütfen kayıt olunuz.

Platformunuzu seçin ve paylaşın.