Yükleniyor Etkinlikler

Sabah Namazı Buluşmaları’nın bu ayki durağı Valide-i Atik Camii olacak. 6 Temmuz Pazar günü gerçekleştireceğimiz bu güzel buluşmada manevi huzuru paylaşmak ve birlikte olmanın keyfini çıkarmak için sizleri aramızda görmekten mutluluk duyarız.

Valide-i Atik Camii, tarihi ve kültürel değeriyle İstanbul’un güzelliklerinden biridir. Camimizin huzur veren atmosferinde bir araya gelerek güne manevi bir başlangıç yapacağız. Rehberimiz Süleyman Topçudan edineceğimiz bilgiler ışığında Camii ve Külliyeyi gezeceğiz. Ardından birlikte Çamlıca Sosyal Tesislerine geçerek, birbirimize daha yakından tanıklık etmek ve güzel sohbetlerimizi sürdürmek için kahvaltı yapacağız.

Öğrencilerimiz için Kuzey Kampüs Girişten servisimiz olacaktır. Unutmayın, manevi değerlerimizi bir arada yaşamanın güzelliğini paylaşmak için hep birlikteyiz. Programımıza tüm mensuplarımız davetlidir.

Katılım teyidi vermek için Kayıt Ol butonunu kullanabilirsiniz.

  • Not: Servisimiz Kuzey Kampüs girişten saat 04.45 itibariyle hareket edecektir. Lütfen en az 15 dk öncesinde servis alanında bulununuz.

Platformunuzu seçin ve paylaşın.