Proje Atölyesi’nin ilk adımı atıldı

Proje Atölyesi, Boğaziçi Yöneticiler Vakfı Yönetim Kültürü Komisyonu’nun başlattığı (YKK) yepyeni bir etkinlik.

Projelerini geliştirmek isteyen öğrenci ve mezunlarımızı proje geliştirme süreçlerinde desteklemeyi ve mensuplarımıza Proje Yönetimi Eğitimleri vermeyi amaçlayarak yola çıkan Proje Atölyesi’nin ilk toplantısı 26 Şubat Cumartesi günü Boğaziçi Konak’ta gerçekleşti.

Moderatörlüğünü Mehmet Fatih Kacır’ın (IE 2008) yaptığı ilk Atölye toplantısı, bir tanışma ve tanıtma toplantısı niteliğinde gerçekleşti. Yepyeni bir proje fikriyle gelerek destek bekleyen öğrenci arkadaşlarımızın yanında, başarıya ulaşan projelerinden bahsederek Atölye’ye nasıl katkı sağlayabileceği konusunda ipuçları veren mezunlarımız da Proje Atölyesi’ne ilgi gösterdi.

Proje Atölyesi’nde çalışmaların, Fikir Yönetimi, Avrupa Birliği Projeleri ve Proje Yarışmaları başlıkları altında üç temel grup üzerinden yürütülmesi düşünülüyor.

Proje yönetimi alanında kendini geliştirmek isteyen ve Proje Atölyesi’ne katkıda bulunacağını düşünen öğrenci ve mezunlarımızı iki haftada bir yapılması planlanan Proje Atölyesi toplantılarımıza bekliyoruz.

Platformunuzu seçin ve paylaşın.