VAKIF MERKEZİMİZ İÇİN KATKILARINIZI BEKLİYORUZ

Değerli Arkadaşlarımız,

Dünya yolculuğunda sahip oldukları zenginlikleri en yakın çevresinden başlayarak tüm insanlıkla paylaşmaya gönüllü bir grup Boğaziçi Üniversitesi mezunu tarafından 6 Eylül 1996’da kurulan Vakfımız geride kalan 24 hizmet yılında gönüllülük, fedakârlık, diğergamlık ve dayanışma temelinde faaliyetlerini mensuplarından aldığı kıymetli desteklerle sürdürmüştür.

Vakfımızın Şişli’de başlayan yolculuğu Ekim 2008 tarihinden itibaren 12 yıl süreyle İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin Rumelihisarı Eğitim Merkezi’nde (Boğaziçi Konak) İBB Hizmetlerine Gönüllü Katılım Yönetmeliği kapsamında devam etmiştir.

Bu süre zarfında Boğaziçi Konak’ta öğrenci ve mezunlara yönelik her yıl 100’den fazla faaliyet düzenlemiştir.

12 yıldır BÜ öğrenci ve mezunlarına hizmet ettiğimiz Boğaziçi Konak’ı İBB’nin talebi doğrultusunda tahliye etmiş bulunuyoruz.

Vakfımız 1 Eylül 2020 Salı gününden itibaren yeni merkezimiz alınıp kullanıma hazır hale getirilene kadar geçecek süre içerisinde Kuştepe Mh. Leylak Sk. Murat İşhanı No: 3 Kat: 5 Daire: 20 Şişli-İstanbul adresinde faaliyet göstermeye başlayacaktır.

Şu anda Vakfımıza ait mümkün mertebe Boğaziçi Üniversitesi’ne yakın mesafede kalıcı bir mekân kazandırılmasına yönelik gerekli fon temini için çalışmalar yürütülmektedir.

Sizler de bu çalışmaya katkıda bulunmak, beraberce nice hizmetlere imza atacağımız merkezimizin satın alınmasına destek vermek isterseniz aşağıda bilgileri yer alan banka hesaplarımıza “Vakıf mekân alımı katkı bedeli” açıklamasıyla katkılarınızı iletebilirsiniz.

  • Kuveyt Türk TL:    TR55 0020 5000 0010 5541 3000 03
  • Kuveyt Türk USD: TR44 0020 5000 0010 5541 3001 04

Vakfımız 24 yıldır olduğu gibi siz değerli mensuplarından aldığı güçle misyonu doğrultusunda faaliyetlerine hız kesmeden devam edecektir.

Selam ve saygılarımızla,

Boğaziçi Yöneticiler Vakfı-Kaynak Geliştirme ve İdari İşler Komisyonu (KAGİK)

Platformunuzu seçin ve paylaşın.