7’nci İstişare Heyeti Toplantımızı Yalova’da Düzenledik

Vakfımızın 7’nci İstişare Heyeti Toplantısı 11-12 Nisan Cumartesi-Pazar tarihlerinde Yalova Rizom Tatil Köyü’nde gerçekleşti.

Kurucular kurulu üyelerimiz, mütevelli heyetimiz, komisyon üyelerimiz ve vakıf gönüllüsü arkadaşlarımızdan oluşan İstişare Heyetimiz mevcut faaliyetlerimizin iyileştirilmesi ve önümüzdeki yıllarda yapacağımız yeni etkinlikler hakkında el ve gönül birliğiyle çalıştı.

istisare2

11 Nisan Cumartesi günü saat 14.00’da başlayan toplantımızda ilk olarak Mütevelli Heyeti Başkanımız Haluk Dortluoğlu ile Mütevelli Heyeti üyemiz ve aynı zamanda toplantımızın koordinatörü olan Prof. Dr. Nihat Erdoğmuş, programın yapılış amacına dönük kısa birer konuşma yaptılar. Nihat Erdoğmuş’un çalışma planımızı aktarmasının ardından heyet üyelerimiz 12şer’li gruplar halinde hali hazırda devam eden faaliyetlerimiz üzerinde yapılabilecek iyileştirmeler, değişiklikler üzerine kafa yordular. Bizler toplantı salonunda “Daha iyi neler yapabiliriz?” sorusuna cevap ararken ailelerimiz de yeşil ve mavinin iç içe geçtiği tatil köyünde tabiatla baş başa kaldılar.

isitsare10

Akşam saatlerinde sona eren çalışma sonunda gruplardan çıkan öneriler ertesi günü sunulmak üzere derlendi. Akşam yemeği ve sonrasındaki çaylı sohbet ortamında üyelerimiz ve aileleri tanışma, kaynaşma fırsatı buldular.

12 Nisan Pazar günü ise güneşli bir sabahta beraberce kahvaltımızı yaptıktan sonra heyet üyelerimiz toplantı salonunda tekrar bir araya geldiler. Toplantıda Cumartesi günü yapılan oturumlarda çalışma gruplarından çıkan öneriler Nihat Erdoğmuş tarafından özetlenerek üyelerimizin bilgisine sunuldu. Özetin ardından “serbest kürsü” bölümünde ise üyelerimiz vakfımızın faaliyetlerinin geleceğine yönelik fikirlerini paylaştılar.

istisare5

Ailelerimizle birlikte 150 kişiden oluşan kafilemiz, hafta sonu bir araya gelerek hem elbirliği ile çalışma hem de dinlenme fırsatı bulmuş olmanın mutluluğuyla öğlen saatlerinde tatil köyünden ayrıldı.

Platformunuzu seçin ve paylaşın.