Ankara İftarımızda Mezunlarımızla Bir Araya Geldik

1 Nisan Cumartesi akşamı mezunlarımız ve aileleriyle Ankara İftarımızda buluştuk. Buluşmamız, Ankara İlbank Sosyal Tesislerinde gerçekleşti.

1 Nisan Cumartesi günü İlbank Sosyal Tesislerinde farklı dönemlerden birçok mensubumuz ve aileleriyle bir araya geldik. İftar öncesinde İmam Ömer Faruk Arslan Bey’den Kur’an-ı Kerim tilavetini; ardından akşam ezanını ve iftar duasını Ömer Faruk Arslan Bey’in dilinden makamlı dinledik. Ve oruçlar açıldı.

İftar sonrası muhabbetler devam ederken sunucumuz Abdullah Özbay (Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler, 2019) Yönetim Kurulu Başkanı Halim Sırçancı’yı selamlama konuşmalarını yapmak üzere kürsüye davet etti. Sırçancı, Ramazan ayında tüm mensuplarımızla tekrar bir araya gelmemize vesile olan iftarımızın önemine vurgu yaptı. Vakıf kuruluşundan bugüne değin emeği geçenlere teşekkürler de bulunarak sözlerine son verdi.

Vakıf Başkanımızın ardından mezunlarımızdan Ostim Teknik Üniversitesi Rektörü Murat Yülek, Erhan Öznergiz ve Nebi Şahin paylaşımda bulundu.

Kapanış Konuşmalarını Vakıf Müdürümüz Ayşe Kuralay yaptı ve bu seneki iftar birlikteliğine emek veren, davetimize icabet edip vakit ayıran kıymetli mezunlarımıza teşekkür ederek konuşmalarını sonlandırdı.

Mezunlarımız ve aileleriyle zenginleşen 2023 İftar Yemeğimiz güzel bir anı olarak hafızalara kazındı. Katılım sağlayarak bizleri yalnız bırakmayan tüm mensuplarımıza teşekkür ediyor, şimdiden hayırlı bayramlar diliyoruz.

Platformunuzu seçin ve paylaşın.