Ankara İftarında Ramazan’ın Bereketini Paylaştık

Vakfımızın Ramazan ayında mezun ve mensuplar tarafından beklenen mutad etkinliklerinden biri de Ankara İftarı.

2 Haziran Cumartesi günü Ankara’da mezun ve mensuplarımızla birlikte Ramazan-ı Şerif ayının, iftarın, orucun bereketini paylaştık.

3

VE Hotels Gölbaşı Vilayetler Evi’nde düzenlenen iftar programımıza Ankara’da ikamet etmekte olan arkadaşlarımız ve aile fertleri yoğun ilgi gösterdi.

6

İftar sonrasında Vakıf Müdürümüz İbrahim Ethem Gören, Kurucular Kurulu Üyemiz, Mütevelli Heyeti Başkan Vekilimiz İnsan Cafer Elhan, önceki dönem Mütevelli Heyeti Üyelerimizden Gülşah Akçay Civriz ve İstişare Heyeti Üyemiz Prof. Dr. Murat Yülek yaptıkları konuşmalarda vakfımızın günden güne yeni faaliyet ve katılımlarla genişleyen hizmet ve faaliyetlerine, vakfımızın kuruluşundan bugüne kadar geçirdiği gelişim seviyesine, BÜ’deki öğrencilik yıllarına ilişkin hatıralarına ve birlik ve beraberlik ruhunun önemine değindiler.

1 15 16 17

Konuşmaların sonrasında teravih vaktine kadar süren sohbetlerde arkadaşlarımız bir yandan hasret giderirken diğer yandan anılarını tazeleme imkânına sahip oldu.

İftarda görüştüğümüz arkadaşlarımızın ortak görüşünün Başkent’teki faaliyetlerimizin artırılması yönünde birleştiğini fark ettik. Önümüzdeki aylardan itibaren Ankara faaliyetlerimizi artırmanın gayreti içerisinde bulunacağız.

14

Platformunuzu seçin ve paylaşın.