Ankaralı Mensuplarımızla İftarımızı Açtık!

11 ayın Sultanı Ramazan ayında Ankara İftarımızda mezunlarımız ve aileleri ile birlikteydik. 17 Mart Pazar günü, İlbank Sosyal Tesislerinde gerçekleştiğimiz iftar programımız konukların karşılanması ve video gösterimi ile başladı. İftar öncesi A. Sema Karamanlıoğlu Camii İmamı Ömer Faruk Arslan Bey’den Kur’an-ı Kerim tilaveti, akşam ezanı ve iftar duası dinledik.

İftar sırasında ve sonrasında devam eden sohbetler eşliğinde, programımızda çocukları da unutmadık! Çocuk etkinlik ekibimizin etkinliklerinde konuklarımızın çocukları da eğlenceli vakit geçirdiler.

İftar sonrası selamlama ve kapanış konuşmaları gerçekleştirildi. Vakfımız Yönetimi Kurulu Başkanı Halim Sırçancı açılış konuşmalarında bir araya gelmemize vesile olan iftarımızın ve Ramazan Ayı’nın manevi öneminden bahsederken kısaca vakıf faaliyetlerinden söz etti. Ardından Ostim Üniversitesi Rektörü Murat Yülek ve Mütevelli Heyeti Üyemiz İhsan Elhan selamlama konuşmaları yaptılar. Son olarak Vakfımız Müdürü Ayşe Kuralay, bu yılki iftar davetimize icabet eden kıymetli mezunlarımıza teşekkür etti.

Katılım sağlayarak bizleri yalnız bırakmayan tüm mensuplarımıza teşekkür ederiz.

Fotoğraf: Zeynep Sena Yeşilbaş & Bahar Yiğitbaşı

Haber Metni: Safiye Altıntaş

Platformunuzu seçin ve paylaşın.