Anlatımlı Klasik Müzik Piyano Konserimiz Albert Long Hall’de Dinleyiciler ile Buluştu

25 Mart Cuma günü saat 19.00’da Albert Long Hall salonunda başlayan Anlatımlı Klasik Müzik Piyano Konserimiz büyük ilgiyle karşılandı.

Created with RNI Films app. Preset ‘None’

Vakfımız Fikir Sanat ve Medeniyet Komisyonunun katkılarıyla düzenlenen konserimiz Albert Long Hall’de gerçekleşti. Koç Üniversitesi Hukuk Bölümü öğrencisi Muhammed Ali Çiçek’in sunumlarıyla gerçekleşen Konser Programımızın açılış konuşmalarını Vakıf Müdürümüz Ayşe Kuralay ve Yönetim Kurulu Üyemiz Selman Ortaköy yaptı. Kuralay, sözlerine konser programına emeklerinden dolayı FSM Komisyon başkanına teşekkür ile başladı ve yakın zamanda yapılması planlanan etkinliklerimizi aktardı. Ortaköy ise vakfımızın tarihsel gelişimini dinleyicilerimize kısaca aktardı.

Piyano müziğine odaklanan konserimiz, 2008 yılından bu yana piyano çalan ve Londra Kraliyet Müzik Akademisi piyano sınavı sertifikalı genç piyanist Serra Ulusoy ve lise yıllarından bu yana piyano çalan genç piyanist Rumeysa Yenel Bach, Chopin,Mendelsson, Beethoven, Clint Manasell esserlerinden oluşan repertuarlarıyla gerçekleşti.

150 kişinin katılımıyla gerçekleşen Anlatımlı Klasik Müzik Piyano Konserimiz, piyanistlerimize çiçek takdiminin yapılması ve toplu fotoğraf çekimiyle sona erdi. İlgi gösteren tüm konuklarımıza teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Platformunuzu seçin ve paylaşın.