Boğaziçi Bülteni’nin 36’ncı Sayısı Yayınlandı

Vakfımızın süreli yayın organı Boğaziçi Bülteni, 36’ncı sayısında dopdolu içeriği ve yeni tasarımıyla sizlerle buluşuyor.

bülten_kapak_resize

Bültenimiz’in yeni sayısında ana konu olarak, sektöründe farklı, özgün ve başarılı bir uygulama ortaya koyan kuruluşların hikâyelerini paylaşabilecekleri, yeni girişim ve projelere ilham verebilecek bir platfom oluşturmak amacıyla ilkini geçen yıl 24 Mart’ta düzenlediğimiz Özgün İyi Yönetim Uygulmaları Forumu’nu (Inspiring Best Practices Forum – IBPF) seçtik.  Mütevelli Heyeti Başkanımız Haluk Dortluoğlu’nun IBPF Fikri Nasıl Ortaya Çıktı? başlıklı yazısıyla başlayan Bülten’de, her biri alanında özgün yönetim uygulaması gerçekleştirmiş olan seçkin konuklarımızın forumda yaptıkları konuşmaları bulabilirsiniz.

bulten1

Ayrıca Boğaziçi Bülteni’nde Prof. Dr. Nihat Erdoğmuş’un yönetimde özgünlüğü ele aldığı “Yönetim Uygulamaları’nda Özgünlük” başlıklı makalesini, Doç. Dr. Melih Bulu’ya ait ülkemizde yükselen rekabetçi sektörleri konu eden “Türkiye’nin Yükselen Sektörleri” başlıklı makalesini ve Vakıf Müdürümüz İbrahim Ethem Gören’in Doğan Pur’un çektiği ve Celaleddin Gökçek Bey tarafından vakfımıza bağışlanan fotoğraflardan oluşan albümleri anlatan “İçinden Tarih ve Medeniyet Geçen Fotoğraf Albümleri “ yazılarını da bulabilirsiniz.

Her zaman olduğu gibi vakfımızın komisyonları tarafından düzenlenen ve mensuplarımızın yoğun katılımıyla gerçekleşen etkinlikleri de Boğaziçi Bülteni’nin 36’ncı sayısında görebilirsiniz.

bulten2

Zengin içeriği ve yeni tasarımıyla okurlarına ulaşmayı bekleyen Bültenimiz’i vakıf merkezimiz Boğaziçi Konak’tan ve aşağıdaki adreslerden ücretsiz olarak temin edebilir veya  http://goo.gl/uDHF4 linkinden indirebilirsiniz.

  • Simit Sarayı (Kuzey Kampus yakınındaki)
  • Durak Copy
  • Sevim Copy
  • Hisarüstü Muhtarlığı
  • Boğaziçi Pansiyonu

Önümüzdeki dönemde  “Şehir” konusunu işleyeceğimiz yeni sayımızda görüşmek dileğiyle…

Platformunuzu seçin ve paylaşın.