Boğaziçi Üniversitesi, 160. Yıl Vizyon Toplantısı’nda Geleceğe Yönelik Hedeflerini Belirledi

Boğaziçi Üniversitesi, 160 yılını geride bırakarak geleceğe yönelik vizyonunu belirlemek üzere düzenlediği özel toplantıda, Güney Kampüs’te bir araya geldi. Boğaziçi Yöneticiler Vakfı olarak yer aldığımız etkinlikte, üniversitenin önemli paydaşları bir araya gelerek gelecek hedefleri üzerine görüş alışverişinde bulundu. Boğaziçi Üniversitesi Rektörü Naci İnci ev sahipliğinde Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mehmet Fatih Kacır, Tübitak Başkanı Hasan Mandal, BYV Yönetim Kurulu Başkanı Halim Sırçancı, BUVAKIF Mütevelli Heyeti Başkanı Mehmet Yalçıntaş, BURA Yönetim Kurulu Başkanı Fehim Paluluoğlu etkinlikte yer alan konuklar arasındaydı.

Vakfımız Yönetim Kurulu Başkanı Halim Sırçancı konuşmalarında “Boğaziçi Üniversitesi, 160 yıllık köklü geçmişiyle Türkiye’nin önde gelen eğitim kurumlarından biridir. Bugün burada, geçmişin değerli mirasını geleceğe taşımak ve üniversitemizi daha da ileriye taşımak adına bir araya geldik” dedi.

Boğaziçi Üniversitesi’nin 160. Yıl Vizyon Toplantısı, katılımcıların gelecek hedefleri üzerine karşılıklı fikir alışverişinde bulunduğu verimli bir etkinlik olarak kayıtlara geçti. Üniversitenin ve önemli paydaşların birlikte çalışarak daha aydınlık yarınlara yönelik taahhütlerini güçlendirdiği toplantı, Boğaziçi camiası için önemli bir kilometre taşı oldu.

Platformunuzu seçin ve paylaşın.