Burs Fonumuza Değerli Katkılarınızı Bekliyoruz!

Değerli mensuplarımız ve dostlarımız; vakfımızın asıl sahipleri,

Her sene ve dahi her adımda sizlerin hamiliği ile Boğaziçi Yöneticiler Vakfı’mız 27. yaşına girmek üzere. Bu sene de yine birbirinden değerli, pırıl pırıl yeni arkadaşlarımızla tanışacak ve onlara “refik” olmaya ve bazen de “rehber” olmaya devam edeceğiz. Her hafta onlarca etkinlikle istikbalimiz bu genç dostlarımıza dokunmaya, onları hayatımıza katmaya ve onların hayatına dokunmaya devam edeceğiz. Bu bazen bilimsel bir etkileşim çoğu zaman da insani paylaşımlarla gerçekleşiyor. Dünyanın gitgide yalnızlaştığı, insanların gitgide bireyselleşip kendileştiği bu çağda bizler “birlikte olma” ve “insandan beslenme” şiarımızla sizler adına vakfımıza yön vermeyi sürdüreceğiz.

Bizler verdikçe, feda ettikçe, hüsnüniyetle güzelliklere vakit ayırdıkça güzelleştiğimize inanan insanlarız, medeniyetimizin ruhundan gelen bu haslet sayesinde nefes alabiliyoruz. Size de mutlaka bir pay, bir görev, bir paye, bir nasip düşecektir.

Bu hususla sizleri hep yanımızda gördük ve göreceğimize eminiz. Bu seneki maddi destek detaylarımız aşağıdaki gibidir.

Serbest Miktar Burs Fonu Katkısı:

Aylık düzenli bağış yapabileceğiniz gibi tek seferlik bir katkıda bulunarak burs fonumuza destek olabilirsiniz. Herhangi bir bağlayıcılık olmadan, uygun gördüğünüz zamanda serbest miktarı seçerek katkı sağlayabilirsiniz. Gelen katkıların zekât fonunda titizlikle değerlendirildiğinden şüphenizin olmadığını biliyoruz ama yine de vurgulamak isteriz.

Nasıl Katkıda Bulunabilirsiniz:
1. Online Bağış Yapın: Hızlı ve güvenli bir şekilde online bağış yapmak için https://bagis.byv.org.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.
Nasıl Katkıda Bulunabilirsiniz:
3. Vakfımıza Uğrayın: Vakıf merkezimizi ziyaret ederek bizzat katkınızı iletebilirsiniz. Adres bilgileri için https://byv.org.tr/iletisim/ sayfasını ziyaret edebilirsiniz.
Nasıl Katkıda Bulunabilirsiniz:
2. Banka Havalesi ile Katkı Sağlayın: Aşağıdaki banka hesap bilgilerini kullanarak bağış yapabilirsiniz: • Banka Adı: Kuveyt Türk Katılım Bankası A.Ş. • Şube Adı: Merkez Şube • IBAN: TR 1200 2050 0000 1055 4130 0001 • Hesap Sahibi: Boğaziçi Yöneticiler Vakfı

Burs fonumuza yapacağınız her katkı, gençlerimizin istikbaline ve medeniyetimize yaptığınız değerli bir yatırımdır. Siz de vakfın bir sahibi olarak bu samimi mesajımızı çevrenize ileterek gücümüze güç de katabilirsiniz.

Platformunuzu seçin ve paylaşın.