Cizre Şenlendirme İftarında Kardeş Ailelerimiz ile Buluştuk

Cizre Kızılay Şubesi, Hamilik Okulu Vakfı, İyilik Sağlık Vakfı ve daha pek çok STK’nın katılımıyla gerçekleşen Cizre Şenlendire Platform İftarında biz de Boğaziçi Yöneticiler Vakfı ailesi olarak oradaydık.

23 Nisan Cumartesi günü Vakfımız Yönetim Kurulu Başkanı Halim Sırçancı ve eşi Huriye Sırçancı, Cizre Meydanı Başkanı Halime Demirayak, Meydan üyelerimizden Esra Öz’ün katılımıyla iftar öncesinde kardeş ailelerimize ziyaret gerçekleştirildi. Kardeş ailelerimizle hasbihal sonrası iftar alanına geçildi.

Hem Cizre halkının hem de STK bünyesindeki gönüllülerin katılımıyla gerçekleşen iftar programında Türk Kızılay Genel Sekreteri Hüseyin Can, Cizre’de birlik beraberliğin önemine değinerek selamlama konuşmalarını yaptı.

İftarın ardından Boğaziçi Yöneticiler Vakfımızın mensupları, İstanbul Üniversitesi Dekanı, Öğretim Üyeleri ve Liderlik Kulübü öğrencileri, Hamilik Okulu Vakfı’nın katılımı ile Cizre’de yürütülen çalışmalar değerlendirilmiş ve önümüzdeki dönemde yapılması planlar üzerine istişarelerde bulunulmuştur.  

Platformunuzu seçin ve paylaşın.