İktisat Mezun-Öğrenci Buluşmamız Gerçekleşti

13 Nisan Çarşamba günü vakıf merkezinde gerçekleşen İktisat Mezun-Öğrenci Buluşmasında Kuveyt Türk Strateji İnovasyon Grup Müdürü Selman Ortaköy, Turkcell Reward Management Müdürü Hasan Köylü ve Macellan Sosyal Medya ve İçerik Yöneticisi Yusuf İhsan Kurt ağırlandı.

13 Nisan Çarşamba günü vakıf merkezinde düzenlenen Mezun-Öğrenci Buluşması iftar yemeği ile başladı. İktisat bölümünden mezun olan ve çeşitli şirketlerde yönetici düzeyinde görev almakta olan vakıf mensuplarımız ile aynı bölümde halen okumakta olan öğrenci arkadaşlarımızı buluşturmayı amaçlayan etkinlikte tanışma bölümünün ardından mezunlarımız, kendi hayat hikayeleri ve iş tecrübelerini öğrencilerimize aktardı.

Mezunlarımızdan Kuveyt Türk Strateji ve İnovasyon Grup Müdürü Selman Ortaköy, Turkcell Reward Management Müdürü Hasan Köylü ve Macellan Sosyal Medya ve İçerik Yöneticisi Yusuf İhsan Kurt öğrencilik hayatının daha verimli geçirilmesi, iş hayatına hazırlık, iş seçimi noktasında dikkat edilmesi gerekenler, yeni nesil çalışma modelleri, yeni tür yetkinlikler, iş/hayat dengesi, işi anlamlandırma ve benzeri birçok konuda kendi deneyimlerini paylaştı.

Öğrenci arkadaşlarımızın sorduğu sorular ile zenginleşen sohbet oldukça samimi ve interaktif bir ortamda gerçekleşti.

Platformunuzu seçin ve paylaşın.