![1](https://byv.org.tr/wp-content/uploads/2022/10/1.jpeg)
Mezunlarımızla Mezun Yemeğinde Buluştuk!
2022 Mezunlarımızla 1 Ekim Cumartesi günü Mezunlar Yemeği Programımızda bir araya geldik.
![](https://www.byv.org.tr/wp-content/uploads/2022/10/1-660x880.jpeg)
Boğaziçi günlerini yad edip mezun arkadaşlarımızla hasbihal ettiğimiz mezun yemeği programımız, Yönetim Kurulu Başkanı Halim Sırçancı’nın açılış konuşmalarıyla başladı. Yemeğin ardından mezunlarımızla muhabbet halkası kuruldu.
![](https://www.byv.org.tr/wp-content/uploads/2022/10/3-660x495.jpeg)
Mezuniyet sonrası girişimlerinden bahseden yeni mezunlarımızın heyecanına ortak olan Yönetim Kurulu üyelerimiz; STK’larla, sosyal sorumluluk projeleriyle irtibatı koparmamanın önemine değindi. Manevi olarak doyum sağlayan kanallara özen gösterilmesinin farklı amaçlar noktasında da fayda sağlayacağı aktarıldı.
![](https://www.byv.org.tr/wp-content/uploads/2022/10/5-660x495.jpeg)
Program sonunda 2022 mezunu arkadaşlarımıza eski mezunlarımız tarafından mezun yemeği hatırası hediyeler takdim edildi. Programımıza iştirak eden tüm mezun ve öğrenci arkadaşlarımıza teşekkür ederiz.
![](https://www.byv.org.tr/wp-content/uploads/2022/10/0.1-660x879.jpeg)
![](https://www.byv.org.tr/wp-content/uploads/2022/10/0.2-660x879.jpeg)
![](https://www.byv.org.tr/wp-content/uploads/2022/10/0.3-660x879.jpeg)
![](https://www.byv.org.tr/wp-content/uploads/2022/10/0.4-660x879.jpeg)