PYSP saha incelemesi: Besler Gıda

Boğaziçi Üniversitesi’nde öğrenime devam eden ve yeni mezun olmuş yönetici adaylarına kariyerlerini daha sağlıklı planlayabilmeleri, çalışma hayatında ihtiyaç duyacakları gerekli bilgi ve becerilerle donatılmaları ve iş dünyasındaki yoğun rekabet ortamına daha iyi hazırlanmaları için destek olmak amacıyla bu sene üçüncüsünü düzenlediğimiz Profesyonel Yöneticilik Sertifika Programı 9 Nisan Çarşamba günü düzenlenen İnsan Kaynakları Yönetimi semineriyle start almıştı.
 
Geride kalan 14 seminerde arkadaşlarımız üretim yönetiminden iş ahlâkına; girişimcilikten liderlik ve stratejiye; pazarlama&satış yönetiminden üretim yönetimine kadar 14 farklı eğitimi, konunun uzmanı olan akademisyenlerden, iş adamlarından ve profesyonel yöneticilerden alma fırsatını buldu.
 
PYSP’de verilen eğitimlerin pekiştirilmesi amacıyla Besler Gıda ve Kimya Sanayi A.Ş.’nin Kurtköy’deki fabrika tesislerine 7 Haziran Cumartesi günü işletme gezisi düzenlendi.
 
BESLER’in eğitim salonunda şirketin genç yönetici ve mühendisleri grubumuzu karşıladı. Vakfımız mensuplarından Hasan Kaya’nın yönetiminde gerçekleştirilen saha incelemesinde, Besler Kimya’nın üretim prosesleri hakkında detaylı bilgiler edinildi. Şirketin pazar payı, üretim, pazarlama, ar-ge çalışmaları yerinde gözlemlendi.
 
Besler’in insan kaynakları politikasıyla ilgili İK Müdürü Hasan Kaya grubumuzu bilgilendirdi.
 
Şirketin yüksek kapasiteli modern üretim tesislerinin gezilmesinin ardından programımız yemek ikramıyla sona erdi.
 
 

Platformunuzu seçin ve paylaşın.