Türk Dili Edebiyatı ve Tarih Mezun-Öğrenci Buluşmamız Gerçekleşti

9 Nisan Cumartesi günü vakıf merkezinde gerçekleşen Türk Dili Edebiyatı ve Tarih Mezun-Öğrenci Buluşmasında Kartal AİHL Edebiyat Öğretmeni Güner Özen İSAM Editörü Rabia Aydın, Vadi Yayınevi Genel Yayın Yönetmeni Sibel Cantemir, Yazar Dr. Amine Tuğ Kızıltoprak ve Prof. Dr Süleyman Kızıltoprak ağırlandı.

9 Nisan Cumartesi günü iftar yemeğinin ardından konuklarımız ve katılımcılarımız kendilerini tanıttı ve hayat hikayelerini paylaştı. Mezunlarımızın öğrencilik yıllarında yaşadıkları zorluklara ve onları aşmak için attıkları adımlara değindikleri programımız sıcak bir sohbet havasında gerçekleşti.

Yıllar içinde meydana gelen toplumsal değişimlerin öğrenci ve mezunların hayatları üzerindeki etkileri dile getirildi. Sivil toplum çalışmalarına katılmanın kişisel gelişimi destekleyen yönlerine vurgu yapıldı.

Soru cevap şeklinde ilerleyen programımızda öğrenciler kariyer hedeflerini, ilgi duydukları alanları paylaştılar ve mezunlarımız öğrencilerin kendilerini geliştirmek noktasında katılabilecekleri çeşitli eğitimler, atölyeler, filmler ve kitaplar hakkında öğrencilere tavsiyelerde bulundular.

Platformunuzu seçin ve paylaşın.