VAKFIMIZIN 25. KURULUŞ YIL DÖNÜMÜ VALİDE SULTAN GEMİSİNDE KUTLANDI

Vakfımızın 25. Kuruluş Yıl Dönümü kutlamasında İbn Haldun Üniversitesi Genel Sekreter Yardımcısı Alim Uçar(Fizik, 2006) sunuculuk yaparken

6 Eylül 1996 yılında kurulan vakfımızın 25. Kuruluş Yıl Dönümü Valide Sultan Gemisinde Boğaziçi Üniversitesi mezun ve mensuplarının katılımıyla 26 Eylül 2021 Pazar günü kutlandı.

Yaklaşık 200 konuğun katılımıyla gerçekleşen programa İbn Haldun Üniversitesi Genel Sekreter Yardımcısı Alim Uçar(Fizik, 2006)  sunuculuk yaptı. Açılış konuşmasını yapan Mütevelli Heyeti Başkanı Halim Sırçancı (Endüstri, 94), konuşmasında Boğaziçi Yöneticiler Vakfı’nın tarihine ve burs imkânı sağlanan 520 öğrenciye değindi. Ayrıca Boğaziçi Yöneticiler Vakfı’nın Boğaziçi Üniversitesi öğrencilerine verdiği mentörlük/hamilik uygulamasını da anlattı.

Ardından İlköğretim Matematik Öğretmenliği mezunu (2021) Esma Nur İlbaş vakıfta gerçekleştirdiği gönüllü hizmetlerden bahsetti. Erhan Erken’in (Kamu, 85) konuşmasıyla devam eden program, Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Tarih Bölümü öğretim üyesi olan Süleyman Kızıltoprak’ın (Tarih, 95) konuşmasıyla sona erdi.

Boğaziçi Üniversitesi’nin farklı bölümlerinden kıymetli öğrenciler de gönüllü olarak programa destek verdiler. Konuklar, güneşli ve pırıl pırıl bir sonbahar pazarında Boğaz’ın keyfine varırken küçük yaştaki çocuklar da Boğaziçili abi ve ablalarıyla maket ve resim yaparak hoşça vakit geçirdi.
Platformunuzu seçin ve paylaşın.