Vakıf kitaplığımızın dördüncü kitabı yayınlandı.

1 Mart 2008 tarihinde İstanbul Ticaret Odası’yla birlikte düzenlediğimiz Kamu Sektörü ve Yöneticilik panelinin konuşma notları kitaplaştırıldı.
 
Vakıf tarafından düzenlenen “Türkiye ve AB” konulu ikinci panelden sonra başladığımız geleneği, yani katılımcılar tarafından aktarılan fikirlerin topluca kitaplaştırılması geleneğini mezkûr panel için de sürdürdük ve böylelikle Kamu Sektörü ve Yöneticilik kitabı ortaya çıktı.
 
Panel katılımcılarından Başbakan Yardımcısı ve Devlet Bakanı Prof. Dr. Nazım Ekren, konuşma notlarını gözden geçirerek bir makaleye dönüştürdü.
 
Kitapta panele iştirak eden kamu sektörünün değerli temsilcilerinin; panelistlerin konuşmaları ve panelistlerimizin konuyla ilgili kendilerine tevcih edilen sorulara verdikleri cevaplar yer alıyor.
 
Kitap, kamu sektörü ve yöneticilik üzerine efradını cami konuşma notlarının yanı sıra Kocaeli Üniversitesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Hamza Ateş’in, "İşletmeci, Girişimci ve Verimli: Yeni Bir Kamu Yönetimi ve Devlet Anlayışına Doğru” başlıklı makalesine de ev sahipliği yapıyor. Kamu yönetimi üzerine birçok çalışması bulunan Doç. Dr. Hamza Ateş’in makalesinin ilgiyle okunacağını düşünüyoruz.
 
Panelin ve panel kitabının daha faydalı işlere vesile olması dileği ile…
 
Gayret bizden; tevfik O’ndan.
 
Boğaziçi Yöneticiler Vakfı
Kurumsal İlişkiler ve İletişim Komisyonu
 
 

Platformunuzu seçin ve paylaşın.