YENİ VAKIF MERKEZİMİZ HİZMETE AÇILDI

Etiler’de bulunan Yeni Vakıf Merkezimiz’in açılışı gerçekleşti.

Vakfımız öğrencilerimizin rahatlıkla gelip ders çalışabilecekleri, öğrenci ve mezunların komisyon faaliyetlerini yürütebilecekleri, istişare toplantılarının yapılabileceği nezih , aydınlık, ve geniş bir mekandır. Merkezimiz öğrenci ve mezunlarımızın istifadesine açıktır.

Pandemi şartları dolayısıyla sınırlı katılımla gerçekleşen Yeni Vakıf Merkezimiz’ in Açılış Programını onur konuğumuz Sunar Grup Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Nuri Çomu teşrif ettiler.

Programın açılışında Mütevelli Heyeti Başkan Vekili Selman Ortaköy’ ün vakıf aidiyeti ve bilincine dair yaptığı konuşmanın ardından, vakfımızın kuruluşunun 25. yılına özel hazırlanan video izlendi. Müteakiben Hüseyin Nuri Bey’ in hatıraları yad ederek vakıf hizmetlerinin önemine dair yaptığı duygulu konuşma ve kurucularımızdan Mustafa Büyükabacı’ nın duası ile program sona erdi.

Vakıf merkezimizin satın alınmasında değerli katkılarını esirgemeyen tüm mensuplarımıza canı gönülden teşekkürü bir borç biliriz. Vakfımızın hizmetlerini katlayarak artırmasını Rabbimizden niyaz eder, hayırlara vesile olmasını dileriz.

Platformunuzu seçin ve paylaşın.