Anlatımlı Klasik Müzik Piyano Konserimiz Albert Long Hall’de Dinleyicilerini Bekliyor!

25 Mart Cuma günü saat 19.00’da Boğaziçi Üniversitesi Albert Long Hall’de gerçekleşecek olan Anlatımlı Klasik Müzik Piyano Konserimize Davetlisiniz.

Boğaziçi Yöneticiler Vakfı- FSM komisyonu konser dizisinin birincisi, tamamen piyano müziğine odaklanıyor. 2008 yılından bu yana piyano çalan ve Londra Kraliyet Müzik Akademisi piyano sınavı sertifikalı genç piyanist Serra Ulusoy ve lise yıllarından bu yana piyano çalan genç piyanist Rumeysa Yenel, klasik müziğinin devleri Bach, Chopin,Mendelsson, Beethoven, Clint Manasell eserlerinden oluşan bir programla BYV Müzik Konserleri kapsamında müzikseverlerle buluşuyor.

Boğaziçi Üniversitesi haricindeki konuklarımızın girişte sorun yaşamaması için kayıt formu doldurmasını rica ederiz. Tüm mensuplarımızı konserimize davet ediyoruz.

Kayıt için KAYIT OL butonunu kullanabilirsiniz.

Serra Ulusoy Kimdir?

Şubat 1998’de İstanbul’da doğdu. Müzik (piyano) eğitimine 2008 yılında başladı. Bu yıldan beri birçok piyano konserleri verdi. 2010 yılında genç yaşında uluslararası prestije sahip Londra Kraliyet Müzik Akademisi (London Royal College of Music- ABRSM) piyano sınavlarına katıldı ve başarıyla sertifikasını aldı. 12 yıldır süregelen piyano kariyerini müzik teorisi, müzik bilişi ve müzik psikolojisi alanlarında yaptığı çalışmalarla harmanlayarak devam ettirmektedir. Şu anda Boğaziçi Üniversitesi İlköğretim Matematik Öğretmneliği bölümünde 4. sınıf öğrencisidir.

Zeynep Rumeysa Yenel Kimdir?

Kasım 2001’de İstanbul’da doğdu. Müziğe ve piyanoya olan ilgisi ilkokul yıllarında başladı. Profesyonel anlamda piyano eğitimini lise yıllarında aldı. Şu anda Boğaziçi Üniversitesi Fizik bölümü 2. sınıf öğrencisi. Müziğin yanında matematik ve fiziği de çok seviyor, roketçilik ile ilgileniyor.

Selam ve Saygılarımızla,

BYV – Boğaziçi Yöneticiler Vakfı

Platformunuzu seçin ve paylaşın.