BU RAMAZAN ÇOCUKLARI GÜLDÜR🌹

Şu günlerde bir kez daha kutlu bir ay olan Ramazan’a ulaşmanın sevinci içerisindeyiz. Bu mübarek ay hepimiz için nefsimizi muhasebeye çektiğimiz, nimetlerin kadrini bilip şükrümüzün ziyadeleştiği, acziyetimizi daha derinden hissettiğimiz, muhtaç gönüllere daha bir şefkatle yaklaştığımız bir ay olsun inşallah.

Muhtaç gönüllerin en hassaslarından olan çocuklarımızı sevindirelim niyetiyle bir çalışma başlattık. Yetim ve ihtiyaç sahibi çocuklarımızın yüzünü güldürecek, onlara özel hediyeler hazırlayalım dedik. İstedikleri bayramlıklarını alabilecekleri kıyafet çeki, sevdikleri atıştırmalıklardan oluşan bir kutu ve yanında onların gelişimlerini destekleyecek oyuncaklardan oluşan ikinci bir kutu için ön hazırlıklarımızı tamamladık.

Ürünlerin satın alınması, kutuların paketlenmesi ve dağıtılması noktasında FSM ve ÖİK komisyonlarındaki gençler koordineli olarak görev alacaklar.

Ayrıca gençler kutuların içerisine dua ve hadislerin yazdığı süslü kartlar hazırlayıp koyacaklar. Dağıtım noktalarını belirlemede de mensuplarımızdan Merhamet Davası Yardımlaşma Hareketinin kurucusu Fatih Elmalı’dan destek alacağız.

Siz değerli mensuplarımızdan çocuklarımızı sevindirecek,  gençlerimizin gönüllü faaliyetlere katılımını artıracak,  sizler için de uhrevi bir kazanç olacak bu çalışmaya desteklerinizi bekliyoruz.

PAKET SEÇENEKLERİ

  • Kıyafet Çeki (Kartlar bir yıl geçerli ,tüm LCW mağazalarından alışveriş yapabilecektir.) 200 TL
  • Oyuncak + Atıştırmalık Kutusu (İçerik bilgisi aşağıdadır. ) 150 TL
  • 3lü Paket: Kıyafet Çeki+ Oyuncak + Atıştırmalık Kutusu 350 TL

Notlar:

1- Aynı ailede birden çok çocuk olabileceğinden çoklu alım yapacak olanların kıyafet çekinden daha fazla almalarını tavsiye ederiz.

2- Kayıt formu üzerinden talep iletenlere paket ödemeleri için hesap bilgileri ayrıca iletilecektir.

3-Son kayıt ve ödeme iletme tarihi 22 Nisan Perşembe günüdür.

Çalışmamıza katkıda bulunmak için lütfen KAYIT OL butonu ile bildirimde bulununuz.

OYUNCAK KUTUSU İÇERİĞİ: Mangala, Jenga, Ahşap Maket Ev, Oyun Hamuru, 12li Boyama Kalemi, Mandala Boyama Kitabı, Yapboz, Çim Adam ve Okuma Kitabı (Namaz Kılsak Ne Mİ Olur? Çıra Çocuk Yayınevi)

ATIŞTIRMALIK KUTUSU İÇERİĞİ: Ülker Meyve Aromalı Şeker Paketi, Mini All Star Paketi, Napoliten, İki Adet Bonibon, Kare Fındıklı Çikolata, İki Adet Dörtlü Çokomel, Çokoprens Büsküvi, Biskrem Büsküvi, Beşli Çikolatalı Gofret

SON BAŞVURU ve ÖDEME TARİHİ: 22 NİSAN 2021

ÜRÜNLERİN SATIN ALINMASI, PAKETLENMESİ: 26-30 NİSAN 2021

ÜRÜNLERİN DAĞITIMI: 3-7 MAYIS 2021

Saygılarımızla,

BYV-Fikir Sanat ve Medeniyet Komisyonu (FSM)

Platformunuzu seçin ve paylaşın.