Liderler Kahvesi’nde İstanbul Havalimanı’na Konuk Oluyoruz!

15 Mart Cuma günü düzenleyeceğimiz Liderler Kahvesi’nde yeni havalimanımız İstanbul Havalimanı’na gidiyor ve İGA Havalimanı İşletmesi A. Ş. İcra Kurulu Başkanı ve Genel Müdürü Hüseyin Kadri Samsunlu’nun (İktisat’ 91) misafiri oluyoruz.

Kendisi de bir Boğaziçli olan ve çalıştığı şirketlerde önemli değişim projelerinin hayata geçirilmesini sağlayıp, başarılı işlere imza atan Samsunlu’dan liderlik ve yöneticilik tecrübelerini dinleyeceğimiz, Mütevelli Heyeti Üyemiz Merve Alpu’nun moderatörlüğünde düzenlenecek olan programımıza davetlisiniz.

Ülkemizin havacılıkta küresel ölçekteki en büyük projelerinden olan Arnavutköy’deki İstanbul Havalimanı’nda gerçekleşecek olan Liderler Kahvesi’ne katılım için lütfen teyit iletiniz.

*16.00-18.00 saatleri arasında İstanbul Havalimanı’nda yapılacak olan etkinliğe öğrencilerimizin ulaşımı için saat 14.30’da Kuzey Kampüs Kütüphane önünden servis hareket edecektir.

Selam ve saygılarımızla,

BYV-Kariyer ve İnsan Kaynakları Merkezi (KİM)

Hüseyin Kadri Samsunlu

hks

Boğaziçi Üniversitesi Ekonomi Bölümü’nden 1991 yılında mezun olan Samsunlu, işletme yüksek lisansını ise Missouri Üniversitesi’nde tamamladı. Çalışma hayatına mali analist olarak başlayan Samsunlu, 1995 ile 2006 yılları arasında çeşitli yatırım şirketlerinde Genel Müdür ve Yönetim Kurulu Üyesi sorumluluklarını üstlendi. 2006 itibariyle üç yıl boyunca Romanya ve Türkiye’de yatırım ve kurumsal finansman danışmanlığı yapan Samsunlu, 2009 yılından itibaren de enerji, inşaat, turizm, gayrimenkul, deniz yolu taşımacılığı ve havalimanı işletmeciliği sektörlerinde üst düzey yönetici olarak görev yaptı.

2019-home-1

2019-home-5

 

Platformunuzu seçin ve paylaşın.