Özlem Metin’le İlk Öykü Kitabı “Alametifarika” Üzerine Konuşuyoruz

Değerli isimleri ağırladığımız kitap söyleşilerimiz kaldığı yerden devam ediyor.

12 Mart Salı günü saat 18:00’da “Alametifarika” kitabının yazarı Özlem Metin’i (İşletme 97′) Boğaziçi Konak’ta ağırlayacağız.

“Alametifarika, hayatın ayrıntı kabul edeceği küçük seslerden, parçalı görüntülerden, ergenliğin doludizgin yaşandığı hayat kesitlerinden rengârenk ve bir o kadar trajikomik öyküler yontup onları okurun karşısına çıkarıyor. Burun kıvrılan ergenliğe bir güzelleme o.”

BYV Hamilik Okulu Edebiyat Yiğitlik Meydanı ekibi işbirliğiyle düzenleyeceğimiz, öykü türündeki ilk kitabını geçtiğimiz yıl okuyucuyla buluşturan Özlem Metin’le yapacağımız söyleşimize tüm öğrenci ve mezunlarımız davetlidir.

Katılım için KAYIT OL butonunu kullanabilirsiniz.

(Katılım teyidi verip katılan ilk 10 kişiye imzalı kitap hediye edilecektir.)

Selam ve saygılarımızla,

BYV-Fikir Sanat ve Medeniyet Komisyonu (FSM)

Yer: Boğaziçi Konak

Adres: Fenerli Türbe sk. No:7 Rumelihisarı-İstanbul (Hisar kampüsten100 metre ilerideki sokaktan (Rumelihisarı sahil yolu)sağa giriliyor. Boğaziçi Konak, sağ istikamette ikinci demir kapı)

Özlem Metin 

özlemmetin

Boğaziçi Üniversitesi İşletme Fakültesi’ni bitirdi. Bazı özel şirket ve kurumların pazarlama ve kurumsal iletişim birimlerinde yöneticilik yaptı. Öyküleri Karabatak Dergisi’nde yayımlandı. 2018 yılında Şule Yayınları’ndan Alametifarika isimli öykü kitabı çıktı.

alametifarikakapak

Platformunuzu seçin ve paylaşın.