Pazarlama Meslek Kulübünde Akan Abdula’yı Ağırlıyoruz.

23 Mart Çarşamba günü Pazarlama Meslek Kulübü (PMK) kapsamında düzenlediğimiz Pazarlama Seminerlerinde bu hafta Akan Abdula’yı ağırlıyoruz.

23 Mart Çarşamba saat 19.30’da hibrit sistemde gerçekleşecek olan “İçgörü” başlıklı Pazarlama Seminerimize davetlisiniz.

Programa Zoom üzerinden katılacak iseniz; programa ait Zoom linkinin iletilebilmesi için lütfen kayıt olunuz.

Kayıt için KAYIT OL butonunu kullanabilirsiniz.

Akan Abdula Kimdir?

Aralık 1978 Makedonya’nın Üsküp şehrinde dünyaya geldi. Bilkent Üniversitesi İşletme bölümünden mezun oldu. Case Western Reserve Üniversitesi, Weatherhead School of Management‘dan MBA derecesini aldı. 2003 yılında ABD’den Türkiye’ye döndü. 19 yıl reklam, pazarlama stratejileri, marka yönetimi ve pazar araştırma iş deneyimi vardır. Millward Brown’da araştırma direktörlüğü yaptı. Grey İstanbul reklam ajansında Strateji ve Planlama bölüm başkanlığı ve Grey Group Worldwide global strateji konseyi üyeliği yaptı. Global konseyi yöneten 12 stratejist arasındaydı. Reklam Özdenetim Kurulu üyeliği yaptı. Türkiye’nin en iyi ürün lansmanı ve en etkili sosyal sorumluluk kampanyaları olmak üzere, çok sayıda altın Effie ödülüne layık görüldü. FutureBright Research‘ı kurdu, FutureBright Group‘a dönüştürdü. FutureBright Şirketler Grubu, 600’den fazla küresel ve yerel markaya hizmet vermektedir.

Selam ve Saygılarımızla,

BYV- Hamilik Okulu Komisyonu (HAK)

Platformunuzu seçin ve paylaşın.