ROMAN DİLİYLE GİRİŞİMCİLİK VE FİNANS OKUMALARI

Mustafa Özel Yönetimindeki ‘Roman Dili ile Girişimcilik ve Finans Okumaları’ Başlıyor

27 Ekim Çarşamba günü saat 20:00’de Girişimcilik, Para ve Finans konularının romanlar üzerinden tartışılacağı ‘Roman Diliyle Girişimcilik ve Finans Okumaları’ başlıyor. İktisatçı, Yazar Mustafa Özel’in yürüteceği programın koordinatörlüğünü Satı Yelen üstlenecek.

Roman okumaları ve her katılımcının romanlarda girişimcilik ve finans özelindeki çıkarımlarını paylaşmasıyla ilerleyen okuma grubunda katılımcıların aktif olması esastır.

Mustafa Özel Kimdir?

Naci Gökçe Lisesi (1974) ve Boğaziçi Üniversitesi İdari Bilimler Fakültesi’nden (İktisat 1980) mezun oldu. Bankacılık, dış ticaret ve sanayi sektörlerinde yönetici ve danışman olarak çalıştı. Dergâh, İzlenim, Kayıtlar, İlim ve Sanat, İslam, Yedi İklim, İktisat ve İş Dünyası dergilerinde yazı ve çevirileri yayımlandı. Yeni Şafak gazetesinin kuruluşundan itibaren uzun süre köşe yazısı yazmıştır.

Bilim ve Sanat Vakfı’nın kurucuları arasındadır. İstanbul Şehir Üniversitesi İşletme ve Yönetim Bilimleri Fakültesi’nde ders vermekteydi, çeşitli kuruluşlara danışmanlık yapmakta ve muhtelif yayın organlarında köşe yazarlığı yapmaktadır.

Program online platformda olacaktır; programa ait ZOOM linkinin size iletilebilmesi için lütfen kayıt olunuz. 

Kayıt için KAYIT OL butonunu kullanabilirsiniz.

Sevgi ve Saygılarımızla,

Boğaziçi Yöneticiler Vakfı Yönetim Kültürü Komisyonu (YKK)

Platformunuzu seçin ve paylaşın.