TRT Genel Müdürü İbrahim Eren Liderler Kahvesi’nde!

Profesyonel yöneticileri konuk ettiğimiz Liderler Kahvesi’nin güz dönemindeki ilk programında TRT Genel Müdürü İbrahim Eren’i (Politika’ 04) misafir ediyoruz.

Sizleri İbrahim Eren Bey’in uzun yıllardır içinde olduğu, gerek yapımcı, gerekse yapılandırma süreçlerinde yer aldığı medya sektörüne dair tecrübelerini paylaşacağı keyifli sohbetiyle beraber kahve ve pasta ikramında da bulunacağı etkinliğimize davet ediyoruz.

24 Kasım Cuma günü saat 10.00’da Liderler Kahvesi için Etiler Saray Muhallebicisi’nde buluşuyoruz!

Kaçırılmayacak bu sohbete tüm öğrenci ve mezunlarımızı bekliyoruz.

KONTENJANIMIZ DOLMUŞTUR. GÖSTERMİŞ OLDUĞUNUZ YOĞUN İLGİ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİZ.

Selam ve saygılarımızla,

BYV – Kariyer ve İnsan Kaynakları Merkezi (KİM)

Yer: Saray Muhallebicisi-Etiler

Adres: Etiler Mah. Nispetiye Cad. No: 75 Etiler-Beşiktaş/İSTANBUL (Eski Cafe Crown)

Ulaşım rehberi:https://goo.gl/maps/b0Wv4

NOT: Program Boğaziçi Üniversitesi öğrenci ve mezunlarına yöneliktir.

İbrahim Eren

İE

İbrahim Eren Boğaziçi Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler bölümünden 2004 yılında mezun olmuştur. Çalışma hayatına kültür sanat alanında çeşitli firmalarda görev alarak başlayan İbrahim Eren, daha sonra medya prodüksiyon sektöründe ulusal ve uluslararası belgeseller, animasyonlar, tanıtım filmleri ve reklamlar olmak üzere birçok programın yapımcılığını üstlenmiştir.
2008 yılında Turkuvaz Medya Grubu bünyesindeki ATV’de göreve başlayan İbrahim Eren, ATV İngiltere Temsilciğini yaptıktan sonra 2010 yılından itibaren sırasıyla; ATV Avrupa’nın Genel Müdürlüğü ve ATV’nin Genel Müdür Yardımcılığı görevlerini üstlenmiştir. Buradaki görevinde özellikle iç yapımların etkin ve verimli hale getirilmesi, kanalın yeniden yapılandırılma stratejilerinin belirlenmesi süreçlerini yönetmiştir. Londra’da bulunan University of Westminster’dan medya yöneticiliği alanında yüksek lisans derecesine sahip olan Eren, 2013 yılı Temmuz ayından itibaren Türkiye Radyo ve Televizyon (TRT) kurumunda Genel Müdür Yardımcılığı görevini yürütmüştür.
TRT’de göreve başlaması ile beraber Diriliş, Payitaht Abdülhamit, Filinta, Sevda Kuşun Kanadında, Yedi Güzel Adam, Seddülbahir 32 Saat ve Büyük Sürgün Kafkasya gibi milli projelere imza atan Eren, Türkiye’nin ilk uluslararası haber kanalı TRT World’ün kuruluşunu gerçekleştirmiştir.
İbrahim Eren, televizyon sektörünün ortak endüstri komitesi olan TİAK A.Ş.’nin Yönetim Kurulu Başkanlığının yanısıra Türk Telekom Yönetim Kurulu üyeliği ve International Emmy Direktörlüğü görevlerini de yürütmektedir.
İbrahim Eren evli ve 3 çocuk babasıdır.

Platformunuzu seçin ve paylaşın.