E-ticaret Eğitimi Boğaziçi Konak’ta Gerçekleşti

 

E-ticaret Eğitimi, 40’a yakın Boğaziçili öğrenci ve mezunun katılımıyla 2 Nisan Cumartesi günü Boğaziçi Konak’ta gerçekleşti.

E-ticaret Eğitimi’nde,  Online Pazarlama, Elektronik Ticaret,  Sosyal Medya ve İş Geliştirme konularında uzman Anıl Altaş, enerjik sunumuyla  sektöre dair önemli bilgiler verdi.

E-ticaret’in tanımından başlayarak, dünyda ve Türkiye’de elekronik ticaretin gelişimini anlatan Anıl Hanım, farklı e-ticaret yöntemlerine ilişkin örnekler vererek iş modellerini anlattı.

Sosyal medya ortamlarının e-ticaret üzerindeki önemini ve etkisinden bahseden Anıl Hanım,  dünyadan ve Türkiye’den başarıya ulaşmış e-ticaret girişimcilik örnekleri vererek, kariyerlerini bu yönde şekillendirmeyi planlayan katılımcılara fikirlerini geliştirmeleri için ipuçları verdi.

Eğitim boyunca, katılımcıların da sektörle ilgili bilgi, fikir ve tecrübelerini aktarmasıyla interaktif bir etkileşim sağlandı. Yaklaşık 3 saat süren eğitim, Anıl Altaş’ın katılımcılar tarafından yöneltilen soruları yanıtlamasıyla son buldu.

 

 

Platformunuzu seçin ve paylaşın.