“Dijital Çağda Ebeveyn ve Çocuk Olmak” Seminerimiz Gerçekleşti

Klinik Psikolog Fazilet Seyitoğlu ile ” Dijital Çağda Ebeveyn ve Çocuk Olmak, Bırakın Çocuklarınız Sıkılsın ” konulu psikoloji semineri 26 Kasım Pazar günü vakıf merkezinde gerçekleştirildi.

Mezun ve öğrencilerin katılımı ile programımız vakıf merkezinde bol muhabbetli bir pazar kahvaltısı ile başladı. Kahvaltının ardından programımız, Sevcihan Ahmet moderatörlüğünde başladı. Fazilet Seyitoğlu’nun “Dijital Çağda Ebeveyn ve Çocuk Olmak” hakkında verdiği bilgiler bir rehber niteliğindeydi. Kendisinin yaptığı sunum, aktardığı kıymetli bilgiler ve bahsettiği tecrübeleri katılımcılarımızın da soru ve yorumları ile konuyu daha iyi idrak edebilmemizi sağladı.

Fazilet Hanım’ın bu çağda çocuk yetiştirmek, onlara nasıl davranılması gerektiği, sorunlarla karşılaşıldığı zaman ebeveyn tutumları hakkında verdiği bilgiler bizler için çok kıymetliydi. Programda da bahsedildiği üzere çok yoğun ve hızlı bir çağda yaşıyoruz; bu hız ve yoğunluk içerisinde çocuklarımızı yetiştirmek ve savrulmadan yolumuza devam edebilmek büyük önem taşıyor. Gelecek güzel ve kıymetli nesillerin inşası için bu bilgilere sahip olmak çocuklarımıza sahip çıkabilmek bizler için önem arz ediyor. Bu yolda nasıl yürümemiz gerektiği, hangi adımları takip etmemiz gerektiği konusunda Fazilet Hanım sayesinde çokça bilgi edindik.

Programımız konuğumuz Fazilet Seyitoğlu’nun kitapları imzalaması ile devam etti. Bolca etkileşimli, bolca bilgi aktarımlı bu program için başka kıymetli bilgileri için Fazilet Hanım’a, moderatörlüğü için Sevcihan Hanım’a, güzel ve ufuk açıcı soruları ve değerli katılımları için tüm mezun ve öğrenci katılımcılarımıza bir teşekkürü borç biliriz. Nice keyifli, bilgi ve paylaşım dolu programlarda görüşmek üzere.

Bir sonraki buluşmaya kadar hepiniz hoşça kalın!

Haber Metni: Nazile Çetin – İlköğretim Matematik Öğretmenliği Bölümü, 2. Sınıf Öğrencisi

Fotoğraf: Muhammet Polat – İşletme Bölümü, 3. Sınıf Öğrencisi

Platformunuzu seçin ve paylaşın.