PYSP Kapanış Oturumu ve Sertifika Töreni Düzenlendi

Boğaziçi Yöneticiler Vakfı olarak 7.sini düzenlediğimiz Profesyonel Yöneticilik Sertifika Programı’nı (PYSP) 25 Şubat Cuma günü Boğaziçi Konak’ta düzenlenen sertifika dağıtım programıyla tamamladık.

Profesyonel yöneticilik alanında bir çok önemli ismin çeşitli eğitimler verdiği PYSP’nin kapanış oturumu ve sertifika dağıtım töreninde, İşadamı ve Yönetici Mehmet Torun, Albaraka Türk Katılım Bankası A. Ş. Genel Müdür Yardımcısı Melikşah Utku ve Nestle A.Ş. Pazarlama – Satış Direktörü İsmail Bütün bizleri yalnız bırakmadı.

Mehmet Torun Bey iş Dünyasına dair tecrübelerinden yola çıkarak geleceğin yöneticilerine çeşitli tavsiyelerde bulundu.
Melikşah Utku Bey de profesyonel iş hayatının girişimciliğin zorluklarından bahsederek, insanın hangi alanda ilerlemek istediğini bilmesinin önemli olduğundan, sonradan alan değiştirmenin zorluklarından bahsederek faydalı paylaşımlarda bulundu.

Katılımcılarımızın sorularına konuşmacılarımızın içtenlikle verdiği cevapların ardından sertifika dağıtım törenine geçildi.

Profesyonel Yöneticilik Sertifika Programını tamamlayan katılımcılarımıza sertifikaları büyüklerimiz tarafından takdim edildi.
Yapılan her programın bir öncekinden daha iyi olması temennisiyle PYSP kapanış oturumu ve sertifika dağıtım törenimiz sona erdi.

Platformunuzu seçin ve paylaşın.